Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Route
eo: Vojo
