Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Update
es: Actualizar

en: Configure
es: Configurar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Domain
es: Dominio

en: Route
es: Ruta
