Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Update
fi: Päivitys

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Route
fi: Reitti
