Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Update
fr: Mettre à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Configure
fr: Configurer

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Domain
fr: Domaine

en: Please provide a valid url.
fr: Merci de fournir une URL valide
