Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Update
gl: Actualizar

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Domain
gl: Dominio

en: Route
gl: Ruta
