Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Update
he: עדכון

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Domain
he: דומיין

en: Route
he: נתיב
