Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Domain
ku: دۆمەین
