Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Domain
lt: Domenas
