Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Domain
mn: Домэйн
