Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Update
oc: Metre a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Domain
oc: Domeni
