Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک
