Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Route
th: เส้นทาง

en: Delete Domain
th: ลบ Domain

en: Add Domain
th: เพิ่ม Domain
