Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Update
uk: Оновити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Domain
uk: Домен

en: Domain Configuration
uk: Конфігурація доменів

en: Route
uk: Маршрут

en: Webhook URL
uk: URL веб-хука
