Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Update
ur: تجدید

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Route
ur: روٹ
