Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Created
az: Yaradıldı

en: Domain
az: Domen

en: Pattern
az: Nümunə
