Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Domain
be: Дамен
