Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Update
bn: আপডেট

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল
