Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Update
cy: Diweddaru

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Created
cy: Wedi ei greu
