Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Update
eu: Eguneratu

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Domain
eu: Domeinua
