Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Domain
hy: Դոմեյն
