Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Update
id: Perbarui

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Created
id: Dibuat

en: Pattern
id: Pola
