Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Update
jv: Dianyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Created
jv: Digawé
