Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Update
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Domain
ka: დომენი
