Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Domain
km: ដែន
