Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Update
ne: अपडेट

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
