Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
