Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Update
pt: Atualizar

en: Configure
pt: Configurar

en: Created
pt: Criado

en: Domain
pt: Domínio

en: Pattern
pt: Padrão
