Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Pattern
sr: Образац
