Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى
