Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Update
ca: Actualitza

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Domain
ca: Domini

en: Pattern
ca: Patró
