Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Domain
cs: Doména
