Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Pattern
el: Πρότυπο
