Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Update
et: Uuenda

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Domain
et: Domeen

en: Pattern
et: Muster
