Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Update
is: Dagfør

en: Configure
is: Samanset

en: Created
is: Stovnað
