Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Route
gu: માર્ગ
