Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Update
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Pattern
hu: Minta
