Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Update
it: Aggiorna

en: Configure
it: Configura

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Domain
it: Dominio

en: Pattern
it: Modello
