Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Update
kk: Жанарту

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған
