Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Update
nn: Oppdater

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Created
nn: Laga
