Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Update
ro: Actualizare

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Route
ro: Rută
