Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Update
sv: Uppdatera

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Domain
sv: Domän

en: Pattern
sv: Mönster
