Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Administration
af: Administrasie

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: Reports
af: Verslae
