Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Administration
ast: Alministración

en: Email
ast: Corréu electrónicu
