Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Administration
be: Кіраванне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Reports
be: Справаздачы
