Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Reports
bn: রিপোর্ট
