Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Administration
br: Mererezh

en: Email
br: Chomlec'h postel
