Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Administration
ca: Administració

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Clicks
ca: Clics

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Reports
ca: Informes

en: Report
ca: Informe
