Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Administration
cs: Administrace

en: Email
cs: E-mail

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Reports
cs: Logy

en: Report
cs: Výkaz
