Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Reports
cy: Adroddiadau
