Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Username
da: Brugernavn

en: Email
da: E-mail

en: Clicks
da: Klik

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Reports
da: Rapporter

en: Report
da: Rapport
